Blog ATT Investments

Polodrahokamy

Polodrahokamy

Energia z nich sála, sú rôznofarebné, lesklé a od nepamäti nás fascinujú. Predovšetkým pre svoju rozmanitosť sa polodrahokamy stali obľúbeným módnym doplnkom. Každý je iný a má svoj unikátny príbeh a význam. Postupom doby sa naviac polodrahokamy stali zaujímavou investičnou príležitosťou a tak pochopiteľne nechýbajú ani v portfóliu produktov spoločnosti ATT Investments. Rozdiel medzi drahokamami a polodrahokamami Prečítajte si viac o Polodrahokamyčíst více »

Investičné striebro

Investičné striebro

Investícia do striebra je menej známou formou investovania  do drahých kovov, je však rovnako dôveryhodná ako investovanie do zlata. Striebro patrí medzi bezpečných  uchovávateľov  hodnôt  proti inflácii,  dlhodobo zhodnotí vaše finančné prostriedky,  jeho likvidita je veľmi vysoká a výnosy z investície nie sú zdaňované. Striebro a jeho hodnota  Striebro sa spolu so zlatom už od nepamäti Prečítajte si viac o Investičné striebročíst více »

Investičné zlato

Investičné zlato

Možností, ako a do čoho  investovať zarobené peniaze, je veľa. Cez bankové účty, podielové fondy, akcie, dlhopisy, nehnuteľnosti alebo zlato. Nás však zaujíma investícia do zlata, ktorá má niekoľko foriem. Tie môžeme rozdeliť na investície do fyzického zlata alebo do zlata papierového. „Za investičné zlato sa považujú mince a tehly, ktoré si ľudia nezadovážia z dôvodu Prečítajte si viac o Investičné zlatočíst více »

Zlaté a strieborné mince

Zlaté a strieborné mince

Tieto investičné mince boli vyrobené vo svetoznámych mincovniach, na trhu sa obchodujú už desiatky rokov a sú veľmi vyhľadávané u investorov na celom svete. Investičné zlaté a strieborné mince sa razia z rýdzeho zlata a striebra a súrazené vo svetoznámych mincovniach, medzi ktoré patrí napríklad Americká štátna mincovňa, Kanadská kráľovská mincovňa, Perth mint z Austrálie Prečítajte si viac o Zlaté a strieborné mincečíst více »

INVESTIČNÝ SERVIS ATT INVESTMENTS

INVESTIČNÝ SERVIS ATT INVESTMENTS

Zameriavame sa na finančné služby, spojené s investovaním do drahých kovov, drahých kameňov a investičných mincí. Vo svojich radoch máme špičkových odborníkov a predovšetkým komoditných špecialistov, ktorí absolvovali vzdelávací program, akreditovaný pod hlavičkou MŠMTV. Našich komoditných špecialistov nájdete v každom showroome v Českej a Slovenskej republike. Sú kvalifikovaní na to, aby zostavili analýzu Vášho finančného Prečítajte si viac o INVESTIČNÝ SERVIS ATT INVESTMENTSčíst více »

Diamanty

Diamanty

Diamant je naprostý fenomén. Nic tak výjimečného v našem světě nenajdete. Unikátní drahokam, generál, král i císař mezi všemi. Existuje snad někdo kdo by ho neznal? Synonymum krásy, moci i čistoty. Diamant. Nejdražší a nejtvrdší kámen s velkým příběhem. A my vám ho budeme vyprávět. Diamanty vyprávějí neobyčejné dobrodružství. Jsou jako uzamknuté truhly času, které Prečítajte si viac o Diamantyčíst více »

Výroba a predaj šperkov

Výroba a predaj šperkov

ATT Investments sa venuje výrobe zlatých šperkov v kombinácii s drahými kameňmi. Kvalita nášho spracovania a dôkladnosť prevedenia je zárukou jedinečnosti každého šperku. V našom portfóliu nájdete náušnice, prívesky či prstene. Jednotlivé šperky sú vytvárané v kolekciách, niektoré sú solitéry. Šperk ako krásny dar zdobí ženy od nepamäti, má svoje miesto aj u mužov. Naši Prečítajte si viac o Výroba a predaj šperkovčíst více »

Výkup kovov a kameňov

Výkup kovov a kameňov

Spoločnosť ATT INVESTMENTS umožňuje výkup drahých kovov i kameňov. Vykupujeme tiež zlomkové zlato. Túto službu môžu využiť klienti spoločnosti i ľudia, ktorí k nám prídu prvý raz. V prípade, že chcete výkup svojho zlatého, strieborného či platinového zliatku alebo diamantu, obráťte sa na nás telefonicky (+420 776 834 788) nebo e-mailom (info@att- investments.eu) a dohovorte Prečítajte si viac o Výkup kovov a kameňovčíst více »

Predaj kovov a kameňov

Predaj kovov a kameňov

Predávame zliatky z rýdzeho zlata, striebra a platiny. Všetky zliatky pochádzajú zo švajčiarskej zlievárne Argor Heraeus SA alebo nemeckej zlievárne Heraeus Umicore a majú príslušný certifikát. Ďalej ponúkame diamanty, ktoré pochádzajú priamo z diamantovej burzy Ramat-Gan v Izraeli a sú certifikované svetovými gemologickými laboratóriami GIA, HRD, EGL, IGI, popr. českou ČGL. V ponuke našej spoločnosti Prečítajte si viac o Predaj kovov a kameňovčíst více »

ATT Investments: Kto sme a kam ideme?

ATT Investments: Kto sme a kam ideme?

Niektorí naši partneri majú problém s definíciou našej spoločnosti. Čo na to jej majiteľ? Áno, bohužiaľ tým, že som predtým pracoval v MLM majú zrejme niektorí partneri dojem, že v MLM pokračujem. My nie sme multi-level spoločnosť, sme obchodná firma. Pracujeme modelom maklérov v poisťovníctve. MLM znamená, že potenciálny obchodník musí zaplatiť členstvo, alebo si Prečítajte si viac o ATT Investments: Kto sme a kam ideme?číst více »