GENESYS MEDICAL

DALŠÍM PARTNEREM ATT JE VYNIKAJÍCÍ PLZEŇSKÁ KLINIKA PRIMÁŘKY MUDr. JANY SYNKOVÉ

GENESYS MEDICAL

PRIMÁŘKA KLINIKY

MUDr. JANA SYNKOVÁ

Paní MUDr. Jana Synková je primářkou kliniky estetické medicíny Genesys Medical v Plzni. Vystudovala Lékařskou fakultu v Plzni Univerzity Karlovy v Praze. Její původní profese je maxilofaciální chirurgie, ke které přidala dermatologii. Kombinaci těchto oborů se věnuje posledních čtrnáct let. 

Velkou devízou v jejím profesním životě byla práce Product Managera a Medical Advisora v prestižní švýcarské společnosti Novartis. Tam dostala příležitost podílet se na vývoji a výzkumu léků.

Její klientky a klienti se k ní pokaždé rády vrací, protože si velmi cení jejího osobního přístupu. Rozhodla se založit vlastní kliniku estetické medicíny, ve které se soustřeďuje na zlepšení celkového zdraví svých pacientů společně s ostatními lékaři z  různých oborů. Několik let spolupracovala se svým manželem i v oblasti šperkařství a diamantů, ale nakonec se rozhodla vrátit ke své medicíně naplno. Tu vnímá jako své poslání a její jedinečný přístup nejen že pomáhá, ale v mnohých případech i zachraňuje životy.



MEDICÍNA NEMÁ HRANICE

Jak a kdy vznikl projekt vaší kliniky a kde vás najdeme?

Klinika se nachází v Plzni a vznikla na jaře roku 2017. Na základě možnosti srovnání reality a mých snů o medicíně jsem se rozhodla, že chci vše dělat jinak – po svém. Medicína podle mne nemá hranice.

Tento obor má neskutečný potenciál. Je nepopsatelný pocit vidět člověka například po nějaké nehodě, kterému domodelujete celou polovinu obličeje, jak se vám mění pod rukama a odchází rozzářený jako sluníčko. A proto toto mé království vzniklo, aby se lidem dostalo skutečné pomoci, a to nejen té vnější, ale i té vnitřní.

Jaké druhy léčby a péče vaše zařízení nabízí? O jaké služby mají vaši klienti největší zájem?

Zakládáme si u nás na komplexnosti, na které vlastně funguje i celé tělo. Vše v něm souvisí se vším. Nelze skutečně léčit, pokud se zaměříte jen na problém A a B necháte být, nebo pokud se zaměříte pouze na následek, ale již ne na příčinu. Základními stavebními kameny kliniky byly estetická medicína, dermatologie, plasmaterapie, trichologie a rozsáhlé stomatologické pracoviště. Postupem času jsme se rozšířili o laserové oddělení, endermologii (LPG) a lymfatické terapie, oddělení léčby světlem, kosmetiku. Posledními přírůstky v našem zaměření jsou oddělení fyzioterapie a ortopedie, kde se soustředíme hlavně na aplikaci výživy do kloubů a postižených míst.

Co se nejoblíbenějších zákroků týče, žebříček se u mužů a žen liší. Muži nejčastěji chodí na odstranění pocení, botox proti vráskám a na ošetření kruhů pod očima. Ženy preferují všechny druhy výplní (rty, modelace lícních kostí) a celkové liftingy (pozvednutí kontur a kompletní omlazení).

Právě vzniká spolupráce mezi ATT Investments a Genesys Medical. Na jakých principech a jaké benefity to přináší pro naše partnery?

S panem Zadákem se známe více než dvanáct let a náš vztah byl vždy založen na důvěře a profesionálním respektu. Toto nezměnil ani čas, po který jsme se neviděli. Při prvním náhodném setkání po několika letech a pár větách jsme se opět rozhodli propojit naše aktivity.

Jsem přesvědčena, že mohu se svým týmem nabídnout spolupracovníkům ATT nadstandardní péčí a komplexní pohled na lidské tělo a psyché zároveň nejenom z hlediska pojetí „západní medicíny“. Navíc poskytneme ATT partnerům zajímavou slevu 18 % na naši veškerou péči.

Jak se díváte na komodity typu zlata, drahých kamenů a šperků? Vidíte styčné body s vaším podnikáním?

Všechny tyto komodity jsou mi velmi blízké, jelikož mají velkou spojitost s elementem, kolem kterého se točí celý můj svět, a to se zdravím. Zlato a drahé kameny představují v materiálním světě ty nejvyšší hodnoty a stejně jako zdraví jsou i ony vzácné, žádané a bohužel ne vždy se nám jich dostane. Nicméně ke šperkům je můj vztah pouze pozitivní. Spojení drahého kamene se vzácným kovem tvoří šperk, který vnímám spíše jako obrovskou symboliku, která v sobě většinou nese nějakou skrytou zprávu, poselství a tradici. V tomto duchu se nese i vize naší kliniky – snažíme se šířit určité poselství ve zdravotnickém oboru a budujeme svou vlastní tradici, která se, doufejme, také bude přenášet na další generace, stejně jako to bývá u šperků.

Prozradíte nám vize, plány a cíle, které má vaše klinika před sebou?

Pokračovat v budování a rozšiřování kliniky. Dnes k nám jezdí klientela z celého světa, protože nabízíme komplexní medicínu. Chtěla bych nadále rozšiřovat služby, budovat operační sály a být tady pro všechny, kteří potřebují pomoci. 

Pamatuj, že nikdo nemá povinnost mít tě rád, vyjma Tebe!”