Blog ATT Investments

Státní příspěvek na stavební spoření klesl o 84,5 %

Státní příspěvek na stavební spoření klesl o 84,5 %

  Státní příspěvek je hlavním motivem pro spoření se stavební spořitelnou. Stát na něm ale šetří… a v posledních letech stále více. Za loňský rok poklesly státní výdaje na příspěvek o 7,8 % na 3,947 mld. Kč – nižší byly jen do roku 1997. Příspěvek nejen díky snižování klesl o 84,5 %. K překvapení opoziční Sociální demokracie, Přečtěte si více o Státní příspěvek na stavební spoření klesl o 84,5 %číst více »

Základy investování do zlata a zlatých slitků

Základy investování do zlata a zlatých slitků

Investiční zlato Možností jak a do čeho investovat vydělané peníze je mnoho. Přes bankovní účty, podílové fondy, akcie, dluhopisy, nemovitosti či zlato. Nás však zajímá investice do zlata, která má více forem. Ty můžeme rozdělit na investice do fyzického zlata nebo do zlata papírového. „Za investiční zlato se považují mince a cihly, které si lidé Přečtěte si více o Základy investování do zlata a zlatých slitkůčíst více »

ATT Investments: Kdo jsme a kam jdeme?

ATT Investments: Kdo jsme a kam jdeme?

Někteří naši partneři mají problém s definicí naší společnosti. Co na to její majitel? Ano, bohužel tím, že jsem dříve pracoval v MLM mají zřejmě někteří partneři dojem, že v MLM pokračuji. My nejsme multi-level společnost, jsme obchodní firma. Pracujeme modelem makléřů v pojišťovnictví. MLM znamená, že potencionální obchodník musí zaplatit členství, nebo si koupit Přečtěte si více o ATT Investments: Kdo jsme a kam jdeme?číst více »

Kam uložit peníze? Experti doporučují fondy, akcie, ale i zlato

Kam uložit peníze? Experti doporučují fondy, akcie, ale i zlato

S růstem úrokových sazeb centrálních bank a zdražováním úvěrů a půjček budou akciové sázky stále složitější. Akciové trhy už pozvolna klesají. Navíc zvyšování úrokových sazeb se odrazí také v postupném poklesu cen dluhopisů. Za této situace bychom se podívali po bezpečných aktivech. A tím nejviditelnějším je zlato. To už přestalo vyfukovat svou bublinu, která se nafoukla během poslední Přečtěte si více o Kam uložit peníze? Experti doporučují fondy, akcie, ale i zlatočíst více »

Cena zlata se letos vrátí na své pětileté maximum 1 500 USD za trojskou unci, očekává analytik

Cena zlata se letos vrátí na své pětileté maximum 1 500 USD za trojskou unci, očekává analytik

Výkonný ředitel U.S. Global Investors, Frank Holmes je přesvědčen, že cena zlata letos znovu vystoupá na úroveň 1 500 USD za trojskou unci, což představuje 11% posílení ze současných hodnot. Nezávisle na použité metodologii, inflace roste a tradičním zajištěním je především zlato, dodává. Zrychlující inflace by podle analytika mohla vést k dosažení nových absolutních maxim na ceně zlata ve Přečtěte si více o Cena zlata se letos vrátí na své pětileté maximum 1 500 USD za trojskou unci, očekává analytikčíst více »

Květnová SOP v Olomouci

Květnová SOP v Olomouci

Luxusní Clarion Congress Hotel Olomouc bude hostit další Setkání Obchodních Partnerů ATT, které proběhne již 30.-31. května. Neváhejte a přihlašujte sebe i své nové obchodní partnery.

Z letadla nad Jakutskem padaly zlaté cihly.

Z letadla nad Jakutskem padaly zlaté cihly.

I to se může stát ……raději na to nečekejte a spolehněte se sami na sebe. Z nebe nad sibiřským Jakutskem ve čtvrtek padalo zlato. Dvacetikilové cihly drahého kovu vypadly z právě vzlétajícího letadla poté, co se mu utrhla vrata nákladového prostoru. Uvedla to ruská redakce BBC s odvoláním na místní média. Ta zveřejnila snímky zlatých Přečtěte si více o Z letadla nad Jakutskem padaly zlaté cihly.číst více »

Drahé kovy na vzestupu

Drahé kovy na vzestupu

Investiční zlato slouží jako pojistka pro časy vysoké inflace nebo finanční krize. Zlato se stává  zajímavým i pro další společnosti a instituce. My udáváme trend a v ATT neděláme rozdíly mezi klienty. Kromě přímého nákupu drahých kovů a to již od jednoho gramu ,máte u nás možnost i spořit do zlata, stříbra či platiny a to Přečtěte si více o Drahé kovy na vzestupučíst více »

ATT na Maledivách

ATT na Maledivách

Pracovat v ATT se vyplatí hned dvakrát. Úspěšní obchodníci jsou kromě nadstandardního výdělku odměněni i all inclusive dovolenými v nádherných a inspirujících destinacích na konci světa. Užijte si naše video a pojďte do toho s námi!