Blog ATT Investments

Češi investují do zlata, mincí i veteránů

Češi investují do zlata, mincí i veteránů

Ekonomice se daří, mzdy rostou a lidé i více utrácejí. Řada z nich ale všechny vydělané peníze neutratí, a tak se ohlížejí, kam by je investovali. Stále více Čechů přitom volí alternativní formy investic. Vede investiční zlato Pro řadu lidí je synonymem této investice nákup zlata, případně stříbra. Není ale nutné omezovat se jen na tyto kovy. Podle odborníků Přečtěte si více o Češi investují do zlata, mincí i veteránůčíst více »

Loupež století: eskyma se rozdávala na ulici, z úspor se stala almužna

Loupež století: eskyma se rozdávala na ulici, z úspor se stala almužna

Dějiny jsou to, co se událo a co se stále znovu děje. —Thomas Mann. Pokud nemáte část svých úspor ve zlatě, je dobré se zamyslet. Zlato vám zajistí minimalizaci rizika.  Když se před 65 lety blížil konec května, jen málokdo tušil, že se chystá loupež století. Miliony lidí měly přijít o své úspory. Věděli to Přečtěte si více o Loupež století: eskyma se rozdávala na ulici, z úspor se stala almužnačíst více »

Petr Semrád na sedmé pozici

Petr Semrád na sedmé pozici

ATT  je firma, která dokáže zhmotnit Vaše sny a Setkání Obchodních Partnerů v Olomouci to jen potvrdilo. Cíle vytčené před třemi roky jsou dnes realitou a zářným příkladem je osobnost Petra Semráda. Je to právě on, kdo dosáhl první po majiteli ATT klíčové sedmé pozice! Tedy pozice, která je v naší firmě absolutně nejvyšší. Stává Přečtěte si více o Petr Semrád na sedmé pozicičíst více »

ATT Setkání Obchodních Partnerů probíhá v Olomouci

ATT Setkání Obchodních Partnerů probíhá v Olomouci

Clarion Congress hotel hostí další kapitolu v historii naší firmy. Tradiční SOP začala blokem našeho majitele Miroslava Zadáka, který představil naše kamenné prodejny v Praze, Banské Bystrici, Brně, Ostravě a Bratislavě. Skvělou zprávou je podstatné navýšení objemu našich obchodů, který se navýšil od začátku tohoto roku hned třikrát. A kde všude jsme vidět? Marketing ATT Přečtěte si více o ATT Setkání Obchodních Partnerů probíhá v Olomoucičíst více »

Zlato 2048

Zlato 2048

Na budoucnost zlata bude mít zajisté vliv i mnoho dalších faktorů. Absence geopolitických konfliktů a očekávání ohledně hospodářského vývoje se tak nakonec mohou projevit jako příliš optimistická. Pokud se ale zpráva Světové rady pro zlato z většiny nemýlí, mělo by se zlatu dařit i za dalších 30 let. Nabídka zlata bude nejspíš o něco menší, zatímco poptávka po špercích a technologiích Přečtěte si více o Zlato 2048číst více »

Lákají vás diamanty? Projděte si manuál základních informací

Lákají vás diamanty? Projděte si manuál základních informací

Hodnota diamantů je vysoká a neklesá, nabízí se tak jako uchovatel hodnoty pro peníze, které máte navíc. Co byste o nich měli vědět, než se vydáte na jejich nákup. Diamanty jsou ve své podstatě krystalickou formou uhlíku. Tvoří hlavně jednotlivé krystaly, typický je pro ně vypouklý a vzácně až kulovitý tvar. Podle takzvané Mohsovy stupnice tvrdosti je Přečtěte si více o Lákají vás diamanty? Projděte si manuál základních informacíčíst více »

VALCAMBI

VALCAMBI

Jednoduchost a styl. ATT Investments rozšiřuje nabídku dodavatele zlatých slitků a do hry vstupuje náš nový partner: Vítej Valcambi Suisse. „Tak švýcarský, tak Valcambi“ Švýcarská rafinérie Valcambi je jasně největší a nejsilnější rafinérie světa a my jsme byli v jednáních velmi úspěšní a momentálně jsme schopni zajistit tu nejlepší cenu zlata na trhu. Jsme zase Přečtěte si více o VALCAMBIčíst více »