Blog ATT Investments

RUBÍNY JSOU DRAHOKAMY ŽIVOTA, HOJNOSTI A ZDRAVÍ

RUBÍNY JSOU DRAHOKAMY ŽIVOTA, HOJNOSTI A ZDRAVÍ

ATT Investments je firma v neustále v pohybu a dokazuje to další náš projekt a nádherné produkty s ním spojené. Vstoupili jsme partnersky do rubínových dolů v Tanzanii jejichž vlastnická struktura je ryze česká. Jsme na začátku těžby nicméně přímo na bohaté žíle. Brousíme ve Švýcarsku a v Izraeli, certifikujeme u všech předních gemologů a Přečtěte si více o RUBÍNY JSOU DRAHOKAMY ŽIVOTA, HOJNOSTI A ZDRAVÍčíst více »

SETKÁNÍ RYTÍŘŮ S ATT INVESTMENTS: MÁME SPOLEČNÉ VIZE

SETKÁNÍ RYTÍŘŮ S ATT INVESTMENTS: MÁME SPOLEČNÉ VIZE

První jednání o novém partnerství mezi Rytíři Kladno a ATT Investments proběhlo v pražském showroomu ATT za účasti majitelů obou společností Jaromíra Jágra a Miroslava Zadáka. Vstřícné a naprosto otevřené jednání dalo nakouknout do kuchyně obou společností a oba lídři zjistili, že mají hodně podobný pohled na sport i na svět kolem nás. Navíc nás Přečtěte si více o SETKÁNÍ RYTÍŘŮ S ATT INVESTMENTS: MÁME SPOLEČNÉ VIZEčíst více »

Spolupracujeme

Spolupracujeme

ATT Investments aktivně podporuje a spolupracuje se zajímavými firmami, investuje do nich, nebo zakládá nové. Zde je jejich seznam a krátký popis. Sportovní magazín ATT Sport Zone ATT Sport Zone je náš online magazín, díky kterému máte sportovní dění a spoustu zajímavých rozhovorů na jednom místě. Více informací ZDE. Český výrobce domácí chemie Qalt Milujeme, Přečtěte si více o Spolupracujemečíst více »

Garance odkupu

Garance odkupu

Garance zpětného odkupu investičního zlata a stříbra je samozřejmou součástí firemní filozofie ATT Investments. Výkup zlata je možný jak pro naše partnery, tak pro širokou veřejnost. Aktuální cena zlata se rodí každý den v Londýně a u nás vykupujeme v poměru London fix -3% Výkupní cenu si můžete jednoduše spočítat v naší ATT KALKULAČCE ZDE Přečtěte si více o Garance odkupučíst více »

Investiční servis

Investiční servis

Zaměřujeme se na finanční služby spojené s investováním do drahých kovů, drahých kamenů a investičních mincí. Ve svých řadách máme špičkové odborníky a zejména komoditní specialisty, kteří absolvovali vzdělávací program akreditovaný pod hlavičkou MŠMTV. Naše komoditní specialisty pak najdete v každém showroomu v České a Slovenské republice. Jsou kvalifikováni k tomu aby sestavili analýzu vašeho Přečtěte si více o Investiční servisčíst více »

Kariéra v ATT

Kariéra v ATT

Šikovných a pracovitých lidí není nikdy dost a náš tým se neustále rozrůstá. ATT Investments je opravdu velká příležitost a vaše kariéra může být doslova hvězdná. Stačí se stát naším partnerem a dokonalý a naprosto transparentní systém provizí vám zajistí nadstandardní výdělky. Záleží jen a Vás. I u nás totiž platí, že bez práce nejsou Přečtěte si více o Kariéra v ATTčíst více »

Investiční stříbro

Investiční stříbro

Investice do stříbra je méně známou formou investování do drahých kovů, nicméně je obdobně důvěryhodná jako investování do zlata (pro více informací čtěte ZDE). Stříbro patří mezi bezpečné uchovatele hodnot proti inflaci, dlouhodobě zhodnotí vaše finanční prostředky, jeho likvidita je velice vysoká a výnosy z investic nejsou daněny. Stříbro a jeho hodnota Již od nepaměti se Přečtěte si více o Investiční stříbročíst více »

ZLATÉ A STŘÍBRNÉ MINCE

ZLATÉ A STŘÍBRNÉ MINCE

Tyto investiční mince byly vyrobeny ve světoznámých mincovnách, na trhu se obchodují již desítky let a jsou velmi vyhledávané u investorů na celém světě. Investiční zlaté a stříbrné mince se razí z ryzího zlata a stříbra a jsou raženy ve světoznámých mincovnách, mezi které patří např. Americká státní mincovna, kanadská královská mincovna, Perth mint z Přečtěte si více o ZLATÉ A STŘÍBRNÉ MINCEčíst více »

Polodrahokamy

Polodrahokamy

Energie z nich sálá, jsou různobarevné, lesklé a od nepaměti nás fascinují. Zejména pro svou rozmanitost se polodrahokamy staly oblíbeným módním doplňkem. Každý je jiný a má svůj unikátní příběh a význam. Postupem doby se navíc polodrahokamy staly zajímavou investiční příležitostí a tak pochopitelně nechybí ani v portfoliu produktů společnosti ATT Investments. Rozdíl mezi drahokamy a polodrahokamy Přečtěte si více o Polodrahokamyčíst více »

Focení šperků s Karolínou

Focení šperků s Karolínou

Světová tenisová hvězda a tvář ATT Investments Karolína Plíšková si ve svém nabitém programu našla čas a inspirativní focení v ateliéru Lenky Hatašové přineslo naprosto úchvatný výsledek. Kolekci šperků ATT Investments Karolína doslova rozsvítila a my jsme nesmírně rádi, že naše partnerství a přátelství se vyplácí a baví obě strany. Karolíně samozřejmě přejeme aby zářila Přečtěte si více o Focení šperků s Karolínoučíst více »