Blog ATT Investments

Máte možnost splnit si své sny! Expert potvrdil, že Češi jsou dnes bohatší, než kdy jindy!

Máte možnost splnit si své sny! Expert potvrdil, že Češi jsou dnes bohatší, než kdy jindy!

Když už má člověk jednou peníze, co má dělat, aby o ně nepřišel? Zásadní a velmi důležitá je pro zachování bohatství vyvážená struktura majetku, která kromě nemovitostí a akcií, zahrnuje významnou složku — nejtradičnější investici — cenné kovy. Zlato je dnes v době rozběhu akcií významně podceňováno. Z hodnot kolem 1 900 dolarů za troyskou unci pokleslo na hodnoty i Přečtěte si více o Máte možnost splnit si své sny! Expert potvrdil, že Češi jsou dnes bohatší, než kdy jindy!číst více »

Profesor Rejnuš hovoří v dokumentu ATT.

Profesor Rejnuš hovoří v dokumentu ATT.

Čísla nelžou. Za posledních 25 let je právě nyní ta nejlepší doba pro investici do zlata či stříbra. Je čas poznat sílu a spolehlivost našich komodit. Svým klientům a partnerům jsme v ATT schopni okamžitě pomoci. Chráníme hodnotu Vašich peněz. Prof. Ing. Oldřich Rejnuš CSc. je novým odborným poradcem a lektorem ATT. V našem videu Přečtěte si více o Profesor Rejnuš hovoří v dokumentu ATT.číst více »

Vyplatí se dnes ještě investovat do zlata?

Vyplatí se dnes ještě investovat do zlata?

Hodnotu zlata pochopili lidé už v pravěku. Na jisté úrovni si uvědomovali, že jeho vzácnost, těžká dostupnost a specifické zpracování z něj tvoří vhodný prostředek k výměně za jiné zboží. Jeho krásná žlutá barva zase vedla k tomu, že se z něj poměrně brzy začaly vyrábět ozdobné předměty v podobě např. zlatých prstenů, knoflíků a náramků. Přečtěte si více o Vyplatí se dnes ještě investovat do zlata?číst více »

ATT na Madeiře

ATT na Madeiře

Vítěz ATT soutěže Roman Sáblík a majitel naší společnosti Miroslav Zadák si bájnou a nezkrotnou Madeiru zcela zamilovali a ostrov věčného jara jim doslova učaroval. Naši lídři zde strávili unikátní a týden a stejnou šanci nyní máte i VY ! Vítězové právě probíhající soutěže poletí totiž znovu na Madeiru a čekají je tam jistě nevšední Přečtěte si více o ATT na Madeiřečíst více »

5 důvodů, proč vidět budoucnost v investování do šperků a diamantů

5 důvodů, proč vidět budoucnost v investování do šperků a diamantů

S rostoucím ekonomickým vzděláním, finanční gramotností, zájmem o zhodnocení vlastních prostředků a dostupností investic i pro obyčejné lidi, nejen pro miliardáře, se neustále rozšiřuje i nabídka komodit, do nichž lze vložit peníze a udržet, či zvýšit jejich hodnotu. Investice do drahého šperku nebo drahokamu či diamantu představuje v dlouhodobém horizontu spolehlivý zisk. Investujte své peníze Přečtěte si více o 5 důvodů, proč vidět budoucnost v investování do šperků a diamantůčíst více »

Investiční stříbro

Investiční stříbro

Investice do stříbra je méně známou formou investování do drahých kovů, nicméně je obdobně důvěryhodná jako investování do zlata (pro více informací čtěte ZDE). Stříbro patří mezi bezpečné uchovatele hodnot proti inflaci, dlouhodobě zhodnotí vaše finanční prostředky, jeho likvidita je velice vysoká a výnosy z investic nejsou daněny. Stříbro a jeho hodnota Již od nepaměti se Přečtěte si více o Investiční stříbročíst více »

Švýcarsko dalo přednost zlatu před papírovým dolarem USA

Švýcarsko dalo přednost zlatu před papírovým dolarem USA

Další země sází na fyzické zlato. Švýcarský penzijní fond posílil své investice do zlata a plánuje tak přejít z cenných papírů v amerických dolarech. „Fyzické zlato je nejlepším způsobem, jak zajistit legitimitu bohatství, stejně tomu tak bylo po celá desetiletí. Pokud byste v polovině 70. let koupili zlato ve výši 100 000 dolarů, teď by stálo více Přečtěte si více o Švýcarsko dalo přednost zlatu před papírovým dolarem USAčíst více »

Zveme Vás na SOP ve Frymburku

Zveme Vás na SOP ve Frymburku

Role Setkání obchodních partnerů.   SOP je víceméně společenská událost, která však patří do školícího systému firmy. Její primární obchodní nastavení je, aby se všichni obchodní partneři cítili dobře, poznali zázemí firmy, mentalitu lidí. Zde samozřejmě prezentujeme historii firmy, obchodní výsledky, bavíme se o našich vizích. Taktéž se věnujeme novinkám či aktuálním podnětům z trhu. Přečtěte si více o Zveme Vás na SOP ve Frymburkučíst více »