prosím čekejte...

Služby


Prodej kovů

Společnost ATT INVESTMENTS prodává slitky z ryzího zlata, stříbra a platiny. Všechny slitky pocházejí ze švýcarské slévárny Argor Heraeus SA nebo německé slévárny Heraeus Umicore a jsou opatřeny příslušným certifikátem. 


Prodej kamenů

V nabídce společnosti ATT INVESTMENTS je kromě nejvzácnějšího nerostu světa diamantu také široké portfolio polodrahokamů.

  • Diamanty pocházejí napřímo z diamantové burzy Ramat-Gan v Izraeli a jsou opatřeny certifikáty světových gemologických laboratoří GIA, HRD, IGI, popř. českými ČGL a EGL.
  • Z polodrahokamů u nás nejdete topaz, citrín, akvamarín, ametyst, granát, opál, safír, tanzanit, rubín, turmalín, a další, rovněž všechny certifikované gemologickou laboratoří IGI.

Výkup kovů a kamenů

Společnost ATT INVESTMENTS umožňuje výkup drahých kovů i kamenů. Tuto službu mohou využít klienti společnosti i lidé, kteří k nám přijdou poprvé. V případě, že chcete vykoupit svůj zlatý, stříbrný či platinový slitek nebo diamant, obraťte se na nás telefonicky (+420 776 834 788) nebo e-mailem (info@att-investments.eu) a domluvte si osobní schůzku.


Investiční poradenství

V rámci činnosti společnosti ATT INVESTMENTS poskytujeme našim klientům v případě potřeby investiční poradenství. Pomůžeme Vám s orientací mezi současnými investičními produkty na finančně investičních trzích a navrhneme Vám řešení na míru. Díky našim doplňkovým produktům jsme schopni Vám spoustu peněz měsíčně ušetřit a vytvořit tak prostor pro skutečné investice.


Školení a semináře

Společnost ATT INVESTMENTS pořádá pro své klienty různé typy školení a odborných seminářů. Od základních témat finanční gramotnosti či tréninku obchodních dovedností přes specializovaná školení zaměřená na znalost produktů. Staňte se členem našeho týmu a získáte přístup k aktuálním informacím z trhu komodit a k sofistikovanému vzdělávacímu systému.


Exkluzivní ceny vozů

Společnost ATT INVESTMENTS umožňuje svým klientům pořízení vozu za výjimečnou cenu. V současné nabídce jsou vozy Mercedes-Benz a Peugeot. Více informací Vám poskytneme telefonicky (+420 776 834 788) nebo e-mailem (info@att-investments.eu).


Exkluzivní mobilní tarify

Společnost ATT INVESTMENTS nabízí svým klientům možnost exklusivních mobilních tarifů od mobilního operátora Vodafone. Jste-li klientem či partnerem naší společnosti, neváhejte se informovat telefonicky (+420 776 834 788) nebo e-mailem (info@att-investments.eu).